فرماندار ارومیه با بیان اینکه جهاد دانشگاهی تاکنون توانسته توانمندی‌های خود را به اثبات برساند، گفت: جهاد دانشگاهی بستر رشد متخصصین را فراهم کرده‌ است. 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اروميه، عباس حسن‌ خانی ضمن تبریک فرا رسیدن ۱۶ مرداد سالروز تاسیس جهاد دانشگاهی به جهادگران این نهاد انقلابی افزود: جهاد دانشگاهی ظرفیت‌ها و تجربیات بسیار خوبی در زمینه های علمی، پژوهشی و کارآفرینی دارد و با دستاوردهای خود در طول سالیان متمادی توانمندی های خود را در عرصه های مختلف ثابت کرده است.

وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی به معنای واقعی حلقه اتصال بین دانشگاه و جامعه است تصریح کرد: جهاد دانشگاهی از طریق این ارتباط در راستای عملیاتی کردن دانش روز گام موثری برداشته است.

حسن‌خانی با بیان اینکه این نهاد انقلابی و جهادی از نیروهای جوان و متخصص برای تعالی کشور استفاده می‌کند، تصریح کرد: جهاد دانشگاهی بستر رشد متخصصین را فراهم کرده و در راستای شناسایی و توسعه فرصت‌های رشد و توسعه پیشقدم شده است.

فرماندار ارومیه با اشاره به نقش خبرگزاری ایسنا و ایکنا در انتشار اخبار صحیح و امیدبخش به جامعه گفت: خبرگزاری ایسنا و ایکنا در راستای ایفای نقش دانشگاهیان در توسعه فضای رسانه ای کشور و ارتقای آگاهی های علمی، فرهنگی، دینی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی و ایجاد حلقه واسط بین مسئولان، نخبگان و مردم موفق عمل کرده است.