جلسه مديريت بحران شهرستان در راستاي رسيدگي به حادثه انفجار گاز در خيابان كشاورز، صبح امروز با حضور سرپرست فرمانداري اروميه در سالن جلسات فرمانداري برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اروميه، عليرضا ملامحمدي زاده در اين جلسه با تاكيد بر رسيدگي هر چه سريعتر به مشكلات اهالي خيابان كشاورز، اظهار داشت: دستگاه هاي متولي در راستاي رفع مشكلات شهروندان حادثه ديده گام بر مي دارند و اهالي منطقه نبايد هيچگونه نگراني در اين زمينه داشته باشند.

سرپرست فرمانداري اروميه با قدرداني از حضور به موقع نيروهاي امدادي و انتظامي در محل، يادآور شد: پاكسازي و نخاله برداري منطقه توسط شهرداري صورت گرفته و نيروي انتظامي نيز به صورت مستمر در محل براي تامين امنيت واحدهاي مسكوني آسيب ديده حضور دارد.

حادثه انفجار گاز در خيابان كشاورز اروميه، موجب مجروح شدن 10 شهروند شده، كه براساس آخرين گزارش، 5 نفر از مجروحان به صورت سرپايي درمان و مرخص شده و يك نفر در بخش سوختگي تحت مراقبت بوده و 4 نفر از شهروندان نيز در اورژانس بستري شده بودند.

همچنين مالكين 47 واحد مسكوني آسيب ديده در پي اين انفجار، مي توانند در روزهاي آتي با در دست داشتن فيش هاي گاز خود به شركت گاز منطقه يك اروميه مراجعه نموده و در صورت تائيد خسارت از سوي آتش نشاني، به شعبه مركزي بيمه رازي در اروميه واقع در خيابان سربازان گمنام معرفي خواهند شد.

مالكين خودروهاي خسارت ديده نيز مي توانند با مراجعه به شعبه مذكور بيمه رازي در اروميه، خسارت خودرو خود را مطالبه نمايند.